+38 (0XX) XXX-XX

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

icon-vip

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Миропільська 2, Ринок Юність (головний павільйон, другий поверх) Магазин Bosch

Наші філіали
kontakt image

Бiльше контактiв

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

kontakt image

5 критеріїв вибору кутової шліфмашини

Бажаєте обрати найкращу болгарку, не виходячи за рамки бюджету? Отримати якісний товар з гарантією від 3 років? Працювати інструментом швидко, безпечно, а головне — із задоволенням? Ми допоможемо!

5 критеріїв на які слід опиратися при виборі кутової шліфмашини (болгарки):

 1. Діаметр диску

  Найбільш розповсюджені диски, 115/125 мм і 230 мм, по цих дисках й потрібно орієнтуватись при виборі кутових шліфмашин. Рекомендуємо обирати інструменти з кожухом 125 мм та 230 мм.

 2. Потужність двигуна

  Чим вона більша, тим складніші задачі зможе виконувати інструмент. Враховуйте, що потужність двигуна прямо пропорційно збільшує вагу і об’єм. Тому при виборі потужності, потрібно шукати так звану «золоту середину» опираючись на тип задач які будете виконувати (наприклад, при різці великої потужності не потрібно, а при постійній зачистці зварних швів — потрібно обирати більш потужні моделі).

 3. Обхват та вага інструменту

  Ці показники дуже важливі при постійній та тривалій роботі. Найкраще обирати товар в магазині, щоб Ви змогли фізично відчути інструмент. Потримавши болгарку в руках, Ви оціните її вагу, комфортність.

 4. Регулювання обертів

  Дозволяє значно розширити спектр задач які може виконувати інструмент. Ця функція має бути обов'язково присутня в інструменті, якщо Ви плануєте зачищати, шліфувати, полірувати поверхні.

 5. Вид робіт

  Роботи, які будуть виконуватися. Це головний та беззаперечний фактор при виборі інструменту.

  За видами виконуємих робіт кутові шліфмашини бувають:

  • для домашнього використання;
  • в професійних цілях для нескладних робіт;
  • в професійних цілях для складних робіт;
  • в промислових цілях.

Для домашнього використання найкраще підійдуть болгарки Bosch зеленого кольору. Рекомендуємо надати перевагу моделям з діаметром диску 125 мм. Цей розмір найрозповсюдженіший, Ви зможете легко придбати оснащення, навіть в маленькому господарському магазині. Обравши комплектацію з чемоданом, ваш інструмент завжди буде захищений від пилу та вологи та пошкоджень. За невелику ціну Ви отримаєте якісний інструмент та 3 роки гарантії на нього.

 

 

В професійних цілях для нескладних робіт підійдуть кутові шліфмашини Bosch синього кольору. Рекомендуємо обирати моделі потужністю від 660 до 900 Вт з діаметром диску 125 мм. Зручніше працювати дозволяють моделі з регулюванням швидкості — такі як Bosch GWS 750 S або GWS 9-125 S. Найбільш потужна в цьому сегменті болгарка Bosch GWS 13-125 CIE (німецької зборки). Літери CIE вказують на наявність константної електроніки (для стабілізації потужності при навантаженнях) та регулювання обертів. Комплектується віброрукояткою, що знижує вібрацію до 50%. При бажанні, кутову шліфмашину можна укомплектувати чемоданом. Основна перевага: хороше співвідношення ціни та якості. 3 роки гарантії.

 

В професійних цілях для складних робіт підійдуть професійні кутові шліфмашини Bosch синього кольору потужністю від 1000 до 1300 Вт з диском 125 мм. Для більш комфортної роботи бувають з регулюванням швидкості, можна укомплектувати кейсом.

До цієї групи відносять професійні кутові шліфмашини потужністю до 2400 Вт з діаметром диску 230 мм. Комфортну та безпечну роботу забезпечить плавний пуск. Зверніть увагу на болгарки Bosch GWS 22-230 JH та Bosch GWS 24-230 JH, де літера J – означає плавний пуск.

 

Для промислових цілей підійдуть потужні професійні (сині) кутові шліфмашини Bosch з високим рівнем захисту. Для роботи з діаметром диску 125 мм, рекомендуємо обирати моделі від 1700 до 1900 Вт. Найкращі моделі в цьому сегменту це Bosch GWS 17-125 CIE та Bosch GWS 19-125 CIE (німецької зборки). Літери CIE вказують на наявність константної електроніки (для стабільної потужності при навантаженнях) та регулювання обертів.

Серед 125 мм промислових моделях є спеціалізовані кутові шліфмашини. Для роботи з нержавійкою підійде болгарка Bosch GWS 18-125 L Inox, для шліфування (з іншим типом ручки), низькообертові та інші (GWX/GWS 17/19-125 Inox).

Кутові шліфмашини комплектуються антивібраційною ручкою, що знижує вібрацію до 50%. Для безпечного транспортування можна укомплектувати болгарку чемоданом. Основними перевагами є висока зносостійкість, хороше співвідношення ціни та якості та 3 роки гарантії.

Для роботи диском 230 мм в діаметрі підійдуть професійні болгарки Bosch синього кольору з високопотужними, броньованими двигунами та високим рівнем захисту. Обирайте моделі потужністю від 2200 до 2600 Вт, наприклад, Bosch GWS 22-230 LVI, Bosch GWS 24-230 LVI, Bosch GWS 26-230 LVI. Ці моделі оснащені віброручками (що знижує вібрацію до 50%) та поворотними рукоятками зі скобою для захисту руки, що забезпечить комфортну та безпечну роботу. Плавний пуск дозволить працювати без ривків при запуску. Константна електроніка підтримає обертів при високих навантаженнях. Переваги: висока продуктивність та зносостійкість.

Висновки. Як обрати болгарку?

Визначтеся із цілями і видами завдань, для яких переважно буде використовуватись інструмент. І - ще один важливий момент - інтенсивністю використання і об'ємом робіт, який Ви хочете "закрити". На основі цього оберіть модель із необхідною потужністю, діаметром диску, обхватом і вагою, наявністю чи відсутністю регулювання обертів. 

Вирішили, яку саме болгарку хочете придбати? Оформляйте замовлення — наш менеджер зв'яжеться з вами протягом 5 хвилин.

Є питання? Потрібна допомога у виборі кутової шліфмашини? Телефонуйте прямо зараз: (067) 220-95-45, (095) 220-95-45, (093) 220-95-45