+38 (0XX) XXX-XX

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

icon-vip

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

kontakt image

Недорогі шурупокрути Bosch: огляд товарів

Шурупокрут - універсальний інструмент, використовуваний для закручування і викручування саморізів, а також свердління отворів у важкодоступних місцях. Виробники з кожним роком розширюють асортимент шурупокруті, оснащуючи їх конструкцію новими технологічними рішеннями.

bosch go kit set

Фірма Bosch робить інструменти і комплектуючі вже більше 100 років, завдяки цьому досвіду німецька якість, практичність і технологічність стали візитною карткою компанії.

Ставлячи питання про те, якому виробникові віддати перевазі при купівлі шурупокрута, особливо якщо потрібний бюджетний варіант, варто, безумовно, звернути увагу на електроінструменти компанії Bosch. Їх модельне різноманіття дозволить споживачеві підібрати варіант інструменту для побутового використання і професійних завдань за демократичними цінами.

Оцініть компактність і легкість шурупокрута Bosch GO SET

Цей мініатюрний шурупокрут, що візуально нагадує викрутку, завдяки своїм конструктивним особливостям і вазі всього 0,28 кг відмінно впорається з більшістю завдань для цього типу інструменту: зробить отвори до 5 мм в сталевій поверхні, допоможе в нескладному демонтажі різних конструкцій - відкрутить і закрутить шурупи до 5 мм. Виріб має наступні переваги:

 • Має найбільш високу потужність серед подібного роду пристроїв.

 • Максимальний момент, що крутить, складає 5 Нм, а додаткове оснащення інструменту регулятором дозволяє йому закручувати кріпильні елементи в м'які матеріали.

 • Робота по принципу Push&Go за допомогою натиснення на шпиндель дозволяє легко і швидко виконати запланований об'єм робіт.

 • Елементом живлення пристрою є вбудований літій-іонний 3,6 В акумулятор, місткістю 1,5 А-ч і системою захисту ECP: інструмент швидко заряджається від пристроїв через USB-порт і завжди готовий до роботи.

 • Шурупокрут відмінно укомплектований усім необхідним: кабелем Micro-USB, набором 33 елементів біт-викруток, фірмовою валізою для зручності зберігання.

Зручний і потужний дриль-шурупокрут для будинку - BOSCH PSR 1440 LI - 2

Акумуляторний дриль-шурупокрут BOSCH PSR 1440 LI - 2 має ергономічний дизайн корпусу, 2-швидкісний планетарний редуктор з високою плавністю ходу і може похвалитися тривалим терміном експлуатації, який забезпечує система захисту елементів живлення Bosch ECP. Основні переваги інструменту представлені наступними характеристиками:

 • Система електронного управління частотою оборотів: плавний пуск від 0 до 400 про/мін за допомогою кнопкового вмикача, що зручно для роботи з різними матеріалами.

 • Максимальний момент, що крутить, 28 Нм і 21 ступінь його регулювання дає можливість успішно виконувати різні завдання: закручувати і відкручувати кріплення, свердлити отвори в дереві діаметром 25 мм, металі - 8 мм.

 • Швидкозажимний свердлувальний патрон з системою Auto-Lock дозволяє міняти оснащення максимально просто і швидко.

 • Електронний 3-рівневий індикатор показує поточний стан заряду батареї.

 • Система PowerLight служить для освітлення робочій поверхні.

 • Укомплектованість для повної готовності до роботи: 2 акумулятори типу Li - Ion, зарядний пристрій, двостороння біта, пластмасова валіза для зберігання.

Інструмент для професіоналів - Bosch GSR 120 - LI Professional

Існує думка, що шурупокрут професійного класу коштує значно дорожче, ніж "побутові" аналоги. Модель Bosch GSR 120 - LI Professional доводить, що можна придбати потужний, продуктивний і надійний пристрій за дуже доступною ціною. Відмітні особливості цієї моделі наступні:

 • Довговічний редуктор забезпечує 2-швидкісний режим роботи інструменту : 0-380 про/мін - для викручування і закручування кріплень, 0-1300 про/мін - для ефективного виконання завдань свердління отворів.

 • Високий момент, що крутить, в 30 Нм дозволить впоратися навіть з тугими саморезами, а регулювання з 21 режиму настановного кільця дозволяє тонко підібрати необхідну величину для оптимальної роботи.

 • Конструкція корпусу з високоміцного пластика призначена для роботи в складних умовах.

 • Зручний перемикач функції реверсу дозволяє швидко міняти напрям обертання патрона.

 • Електронна система захисту ECP не допускає повного розряду акумулятора і подовжує термін служби елементів живлення.

 • Інструмент здатний ефективно працювати на літій-іонних акумуляторах 12 і 10,8 В.

 • Оснащення функціями PowerLight і системою гальма двигуна забезпечує додатковий комфорт в роботі.

 • Швидкозажимний патрон з системою Auto-Lock - для максимально швидкої зміни насадок.

 • Розширена комплектація включає: акумулятор Li - Ion місткістю 1,5 А/ч, зарядний пристрій, кейс Bosch для зберігання інструменту і комплектуючих.

Широкий асортимент моделей шурупокрутів Bosch, представлений на нашому сайті, дозволяє вибрати недорогий інструмент, що наділений відмінними технічними характеристиками.