Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Миропільська 2, Ринок Юність (головний павільйон, другий поверх) Магазин Bosch

Наші філіали

Бiльше контактiв

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

Популярні акумуляторні шурупокрути Bosch

Секрет популярності акумуляторних шурупокрутів GSR від Bosch

Bosch GSR

Компанія Bosch робить шурупокрути з мережевим і акумуляторним типом живлення, що дає можливість споживачеві зробити вибір для максимально ефективної роботи і "доречного" застосування інструменту в конкретному випадку.

Кожен з варіантів має свої переваги, але останнім часом, із зростанням продуктивності акумуляторних батарей, акумуляторні шурупокрути набирають все більшу популярність не лише для побутового використання, але і серед професіоналів, навіть попри те, що прийнято вважати, що апарат для профі-майстра повинен мати високий показник потужності (у чому акумуляторні моделі можуть поступатися мережевим).

Сьогодні майстри все частіше вважають за краще, щоб інструмент був легким, мобільним і комфортним у використанні. У зв'язку з цим Bosch була розроблена лінійка акумуляторних 12-вольтів шурупокрутів GSR, можливості яких вражають навіть досвідчених професіоналів. Основні переваги цього модельного ряду наступні:

 • Ергономічний дизайн. Шурупокрути GSR зручно тримати в руці за рахунок прогумованого руків'я і укороченого корпусу. А невелика вага дозволяє працювати за допомогою такого інструменту тривалий час, не відчуваючи втоми.

 • Технологія захисту пристрою. Знаменита система Electronic Cell Protection захищає від перевантаження і перегрівання двигун шурупокрута, подовжуючи термін експлуатації акумулятора і самого інструменту.

 • Продуманий функціонал. Можливість регулювання швидкості і 20 режимів моменту шурупокрута, що крутить, дозволять працювати з різними матеріалами: м'якими (пластик, деревина) і твердими (метал, бетон). Зручний перемикач реверсу задіює включення зворотного ходу при необхідності, а функція підсвічування інструменту з яскравим світлодіодом забезпечить роботу в темряві або в приміщеннях з поганим освітленням.

 • Розширена комплектація. При купівлі інструменту в набір входить: кейс для зручності зберігання і транспортування, два акумулятори і зарядний пристрій.

 • Сумісність елементів живлення з іншими інструментами. Елементи живлення шурупокрутів GSR підійдуть для будь-якого інструменту Bosch з акумулятором 12 В або 10,8 В з типом "обойма". Якщо виникне необхідність придбати лобзик або болгарку, то можна заощадити, не купуючи елемент живлення до них.

Кожному майстрові - своя модель шурупокрута

Компанія Bosch позиціонує лінійку шурупокрутів GSR як професійний інструмент. Його з успіхом можна використати в різних сферах діяльності: установка вікон і торгових стендів, складанні і реставрації меблів, монтажних і столярних роботах, ремонті автомобілів. Для того, щоб кожен майстер міг зробити вибір залежно від його специфіки робіт, проведемо порівняння технічних характеристик трьох моделей шурупокрутів: GSR 120 - LI, GSR 12v-30 і GSR 12v-35 :

 • Вага. Моделі мають порівняно малу вагу: GSR 120 - LI - 0,99 кг, GSR 12v-30 - 0,90 кг, і найлегша модель GSR 12v-35 - 0,75 кг

 • Тип двигуна. У шурупокрутах GSR 12v-30 і GSR 12v-35 використовується безщітковий тип двигуна, GSR 120 - LI - щітковий.

 • Гальмівна система. Функція є присутньою в усіх даних моделях.

 • Швидкість. Найбільшу швидкість має GSR 12v-35 - 1750 про/мін; GSR 12v-30 - 1600 про/мін - другий за цим показником, і найменша швидкість - GSR 120 - LI - 1300 про/хв.

 • Момент, що крутить. Найвищий момент, що крутить, у GSR 12v-35 - 35 Нм, в двох інших моделях ця характеристика трохи нижча - 30 Нм.

Переважні особливості кожної моделі. Резюме.

Визначившись з тим, які технічні характеристики повинен мати шурупокрут, що купується, для об'єктивнішого вибору необхідно також врахувати переважні особливості моделі :

 • Шурупокрут GSR 120 - LI поєднує в собі доступну ціну, оскільки є самою недорогою моделлю з тих, що розглядаються. Крім того, має широку комплектацію і непогані показники в роботі: компактний корпус дозволяє використати інструмент навіть за умови обмеженого простору, наприклад, викручувати або укручувати саморізи в салоні автомобіля. Модель чудово підійде для професійних періодичних робіт з невеликими навантаженнями.

 • Двигун безщіткового типу дозволяє моделі GSR 12v-30 працювати з більшою потужністю і експлуатуватися з тривалішим терміном без додаткового обслуговування, на відміну від щіткового аналога. Забезпечення інструменту "гальмом вибігання" дозволяє досягти високої точності і акуратності в процесі закручування саморезов.

 • Серед розглянутих вище моделей шурупокрут GSR 12v-35 має найменші габарити (вага всього 0,75 кг і довжина корпусу - 154 мм), але, в той же час, найвищим моментом, що крутить, в 35 Нм. Безщітковий двигун дозволяє використати інструмент при великих навантаженнях тривалий час. Шурупокрут відмінно впорається з монтажними і покрівельними роботами завдяки здатності закручувати великі саморізи і довгі гвинти.