+38 (0XX) XXX-XX

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

icon-vip

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

kontakt image

«Інструментаріум-сервіс» — якісний ремонт інструмента від професіоналів

(068) 022-44-53

У вас зломився інструмент? Будьте впевнені — ми його відремонтуємо!

 

Ми чудово розуміємо як важко майстру без його знаряддя праці. Знаємо скільки можна понести збитків від простоювання. Але ми впевнені, що будь-який інструмент можна відремонтувати. Все повинно працювати!


Ми співпрацюємо як з приватними особами, так і з будівельними організаціями, розташованими в Києві та області, які зіткнулися з необхідністю ремонту інструменту, обладнання.


Якщо Ваш електро- або бензоінструмент, зварювальний апарат, компресор, будівельне обладнання потребує ремонту, телефонуйте прямо зараз або замовте зворотний дзвінок, і отримаєте в подарунок знижку на перший ремонт:

Lifecell 063-196-03-46
Киевстар 068-022-44-53
Vodafone 099-491-11-74


«Інструментаріум-сервіс» приймає безкоштовно діагностує сертифікований інструмент ТМ Bocsh, DeWalt, Makita, Metabo, Husqvarna та ін.

        

 

Ви сміливо можете довірити нам свій інструмент тому що:

  • У нас професійні майстри, за плечима яких великий досвід роботи. Вони люблять, щоб все працювало, знають інструменти до найменших дрібниць.

 

  • Безкоштовна діагностика. Встановимо причину поломки та скажемо, як та що можна виправити.

 

  • Швидкий ремонт. Ми цінуємо ваш час. Через день, максимум два (при наявності необхідних запчастин) Ви зможете забрати свій інструмент вже в робочому стані та продовжувати ним працювати.

 

  • Власний склад якісних запчастин і витратних матеріалів дає нам можливість відразу приступити до роботи з Вашим інструментом.

 

  • Підмінний фонд виручає, коли немає часу на очікування. Щоб уникнути простою в роботі та не упустити можливий заробіток, ми дамо вам такий же інструмент або його аналог в користування, поки ваш інструмент буде в ремонті.

 

  • Безкоштовно заберемо поламаний інструмент в майстерню та доставимо відремонтований назад, якщо ви перебуваєте в Києві.

 

  • Даємо 30-денну гарантію на замінені деталі та виконану роботу. Якщо зі встановленою запчастиною протягом цього часу щось трапиться, замінимо її безкоштовно. Ми відповідаємо за свою роботу!

 

  • Працюємо як по безналу з ПДВ, так і за готівковим розрахунком.

 

Приймаємо інструмент з 9:00 до 18:00 з понеділка по п'ятницю за адресою:

м. Київ, вул. Терьохіна, 8а.

Звертайтесь! Ми завжди раді допомогти Вам!

Інструмент повинен працювати!