+38 (0XX) XXX-XX

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

icon-vip

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Миропільська 2, Ринок Юність (головний павільйон, другий поверх) Магазин Bosch

Наші філіали
kontakt image

Бiльше контактiв

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

kontakt image

10 критеріїв для вибору найкращого шурупокрута

Як обрати шурупокрут правильно?

При виборі товарів, ми часто спираємось на свій бюджет, тому фактор ціни деколи стає для нас головним критерієм. Але шурупокрут ми купуємо один раз і надовго. Щоб обрати найкращий шурупокрут, рекомендуємо зпочатку розібратись чи все в ньому є з того, що Вам буде потрібно в роботі.

 1. Зверніть увагу на патрони. Вони бувають шестигранні (в основному це спеціалізовані патрони і для широкого застосування не підходять), швидкозатискні, що тримають оснащення від 1,5 до 10 мм, та швидкозатискні, які затискають насадки від 1,5 мм до 13 мм.
 2. Наявність двох швидкостей роботи має бути обов’язкова (на першій закручуємо, на другій свердлимо).
 3. Зараз найпопулярнішим є акумуляторний шурупокрут. Мережеві моделі або є вузькоспеціалізовані (наприклад, по гіпсокартону), або не витримують значних навантажень.
 4. Основним параметром у шурупокрута є сила затягування. Вона має різне зусилля при переключенні передач (м’яке та жорстке закручування). В найрозповсюдженіших моделях сила затяжки становить від 30 Нм.
 5. Має бути регулювання сили затягування. Чим більше ступенів, тим точніше можна налаштувати момент при якому шуруп зупиниться (щоб його не втопити і не зіпсувати естетичний вигляд поверхні).
 6. При виборі акумуляторної техніки потрібно дивитись на вольтаж. Рекомендую обирати 12 В для простих задачах, де потрібна компактність, 18 В — для виконання важких робіт.
 7. Вирішальним фактором при виборі шурупокрута може стати двигун. Вони бувають безщіткові та щіткові. Безщіткові двигуни мають більший ресурс, менше споживання потужностей акумуляторної батареї.
 8. Підсвічування зони роботи додасть комфорту.
 9. Звертайте увагу на комплектацію. Радимо обирати інструмент з двома акумуляторними батареями. Зарядний пристрій має відповідати ємності акумуляторів (наприклад акумулятор 2 А/г, зарядне має мати 2 А +/-0,5 А).
 10. Орієнтуйтесь на поставлені задачі та види робіт. Шурупокрути по видам робіт бувають:
  • для домашнього використання;
  • в професійних цілях для нескладних робіт;
  • в професійних цілях для складних робіт;
  • в промислових цілях.

Для домашнього використання обирають зелений інструмент Бош. Рекомендуємо вольтаж 12-18 В. Звернить увагу на кількість швидкостей (рекомендовано 2) та силу затяжки (25-30 Нм). Шурупокрути бувають ударні та безударні. Ударний режим допоміжний, зловживати ним не потрібно. Може стати в нагоді як додаткова опція. Радимо комплектацію в чемодані, з двома акумуляторами 1,5-2 А/г (1 працює, 1 заряджається).

Переваги: хороше співвідношення невеликої ціни та якості. 3 роки гарантії.

Для домашніх дрібних і простих робіт можна використовувати шурупокрути Bosch IXO. Вони бувають з різними насадками (кутова, ексцентрикова, динамометрична, різак), та приладдям, (штопором, перечниця, барбекю ін), що значно розширить діапазон використання. Такі шурупокрути можуть стати приємним подарунком. Незважаючи на малу потужність, вони можуть впоратись навіть зі складними завданнями.

В професійних цілях для нескладних робіт підходять професійні акумуляторні шурупокрути Bosch синього кольору. Рекомендований вольтаж 12 В, дві швидкості, сила затягування 30-35 Нм. Такі шурупокрути бувають ударні та безударні. Ударний режим допоміжний, зловживати ним не потрібно, може стати в нагоді як додаткова опція. Найпрактичніша комплектація: в чемодані або в кейсі L-Boxx, з двома акумуляторами 2-3 А/г (1 працює, 1 заряджається). Переваги таких шурупокрутів: компактність, можливість використання акумуляторів з іншими професійними інструментами системи 12 вольт, можливість докомплектації кейсом L-Boxx інших інструментів (пилосмокта, борашини, гайковерта та ін.) Ще перевагою буде компактність самого акумулятора, який легко ховається в ручці інструменту. Найкращим варіантом в даному сегменті буде безщітковий акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-30. Він компактний, зносостійкий, якісний. Можливо розширяти свій набір інструментів в системі 12 вольт.

В професійних цілях для складних робіт підходять професійні шурупокрути Bosch синього кольору. Радимо інструмент 12-18 В. В системі 12 В є спеціалізовані шурупокрути з можливістю встановлення різних насадок системою Flexiclick (кутова, ексцентрикова, бітотримач). Наприклад, акумуляторний шурупокрут Bosch GSR 12V-15 FC та безщітковий шурупокрут Bosch GSR 12V-35 FC. Цей інструмент створений для роботи у важкодоступних місцях, значно полегшать виконання поставлених задач. Рекомендуємо комплектацію з чемоданом, або в кейсі L-boxx з двома акумуляторами 2-6 А/г (1 працює, 1 заряджається). Переваги: компактність, можливість використання акумуляторів з іншими професійними інструментами системи 12 В, можливість докомплектації кейсом L-boxx інших інструментів (пилосмокта, бормашини, гайковерта та ін.) Ще перевагою буде компактність самого акумулятора, який легко ховається в ручці інструменту. Найкращий вибір в даному сегменті буде акумуляторний безщітковий шурупокрут Bosch GSR 12V-35 FC.

Система 18 В має потужні моделі, з двома швидкостями, силою затяування 40-50 Нм. Зверніть увагу на патрон, він має затискати оснащення від 1,5 мм до 13 мм. Такі шурупокрути допоможуть виконувати задачі де потрібна потужність при свердлінні та загвинчуванню. Рекомендована комплектація: чемодан або кейс L-Boxx, з двома акумуляторами 2 - 4 А/г (1 працює, 1 заряджається). Переваги: потужність, зносостійкість, можливість використання акумуляторів з іншими професійними інструментами системи 18 В. У щіткових моделях є можливість заміни щіток. Зверніть увагу на шурупокрут Bosch GSR 180-Li. Його перевага ‒ відносно невисока ціна. Шурупокрути з безщітковим двигуноммають високу зносостійкість, енергоефективність (на одному заряді батареї можна працювати значно довше, ніж моделями зі щітковим двигуном). Радимо безщітковий шурупокрут Bosch GSR 18V-50. Він має високу зносостійкість та оптимальне співвідношення ціни та якості.

Для промислових цілей підходять професійні (сині) потужні шурупокрути Бош, системи 18 В, силою затягування 60-85 Нм. Патрон має бути металевим та затискати оснащення від 1,5 мм до 13 мм. Найкраща комплектація в кейсі L-Boxx та з двома акумуляторами 4-8 А/г. Такий інструмент відрізняється високою зносостійкість та ударостійкістю. В даному сегменті шурупокрутів хороше співвідношення ціни та якості має безщітковий Bosch GSR 18V-60C. Він має можливість передачі даних через Bluetooth за допомогою LowEnergyModule GCY 30-4. Придбавши таку модель, Ви отримаєте компактний, але потужний шурупокрут з високою зносостійкістю. В даний сегмент також потрапляють спеціалізовані шурупокрути для виконання надскладних задач з системою Flexiclick. У 18 вольтовому виконанні це високопотужний акумуляторний безщітковий шурупокрут Bosch GSR 18V-60C. В його комплектацію входить велика кількість насадок, що значно розширить його можливості.

Висновки про вибір шурупокруту

 1. Потрібно розуміти для яких задач вам потрібний шурупокрут.
 2. Вибираючи шурупокрут, зверніть увагу на його вольтаж — рекомендовано 12-18 В.
 3. Обираючи вольтаж, потрібно подумати чи будуть використовуватись в тій вольтажній системі інші інструменти. Якщо так, то потрібно звернути увагу, чи підходять вони по параметрам. Наприклад, обираючи шурупокрут системи 12 В, акумуляторна шліфмашина з цієї системи може не підійти, бо в неї діаметр круга 76 мм, а вам, можливо, потрібна акумуляторна болгарка GWS 18 вольт з кругом 125 мм.
 4. Обирайте шурупокрути з двома швидкостями (свердління/загвинчування).
 5. На шурупокруті має бути регулятор сили затягування.
 6. Ударний режим — хороша допоміжна опція, але зловживати нею не можна.
 7. Звертайте увагу на габарити та вагу інструменту.
 8. Акумулятори мають бути літій-іонні, бажано не менше двох (чим потужніша модель, тим потужніші акумулятори мають бути).
 9. Комплектація — чемодан, сумка, або L-boxx – також в деякі комплекти можуть входити насадки.

Натисніть на зворотній зв`язок та отримайте детальну інформацію про шурупокрути від наших консультантів!

Ми з радістю допоможемо обрати шурупокрут саме для Вас!