Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Миропільська 2, Ринок Юність (головний павільйон, другий поверх) Магазин Bosch

Наші філіали

Бiльше контактiв

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

Про нас

Ласкаво просимо в компанію Instrumentarium —
мережу фірмових магазинів інструменту Bosch!
Тут Ви знайдете інструменти та аксесуари виробництва компаній Bosch, Dremel

 

Компанія Instrumentarium — це мережа фірмових магазинів вузького направлення, які реалізують тільки якісний електроінструмент, витратні матеріали, вимірювальний інструмент та садову техніку світового бренду Бош. Також у нас Ви маєте можливість ознайомитися з продукцією торгівельної марки Dremel, що є одним із підрозділів компанії Bosch та випускає високоякісний інструмент для домашніх майстрівв типу "бормашина". Це багатофункціональний інструмент, так званий, реноватор, клейові пістолети, газові паяльні лампи та ін.

 

Наші професійні консультанти з задоволенням нададуть вичерпну інформацію по інструменту, що Вас цікавить. Завдяки їхнім знанням та досвіду, наші клієнти залишилися задоволені правильно підібраним товаром.

Буває так, що Вам на сайті не вдалося знайти потрібний інструмент або іншу позицію? Просто зв'яжіться з нами. Наші телефони вказані на сайті. Ми поділимося наявною у нас інформацією, назвемо ціну, обговоримо можливості замовлення та доставки товару, що Вас зацікавив.

Звертаємо Вашу увагу на дуже важливий момент — компанія Instrumentarium є офіційним дилером з продажу електроінструментів та витратних матеріалів Bosch, Dremel, а також BSS-партнером (Бош Системний Спеціаліст) в Україні! Ми бережемо свою репутацію, тому маємо справу виключно з високоякісною, сертифікованою продукцією. Нам важливо убезпечити Вас від фальсифікату та неякісного товару.

 

На весь товар, реалізований у магазині та на сайті, розповсюджується гарантійний термін обслуговування від виробника. Товар поставляється з гарантійним талоном і штампами організації. Термін гарантії встановлюється самим виробником.

 Аналіз ринку, який постійно проводить наш авторизований магазин, дозволяє виставляти конкурентно низькі ціни, що в підсумку дозволяє Вам істотно заощадити, а служба доставки зробить Ваші покупки максимально комфортними.

 

Ми раді допомогти Вам у придбанні якісного інструменту!
Приємних покупок!