+38 (0XX) XXX-XX

Де купити?

Фірмовий магазин інструментів
Bosch instrumentarium.com.ua

icon-vip

Контакти

Адреса

м. Київ, вул. Кирилівська, 126/2

kontakt image

Монтаж кондиціонерів без турбот!


Вам потрібна якісна, професійна установка кондиціонера в зручний для вас час і без зайвого клопоту з прибиранням?

Ми Вам допоможемо! Будьте впевнені — при монтажі вашого новенького кондиціонера будуть використані найкращі високоякісні матеріали, інструменти, та дотримані всі технічні вимоги.

 

Замовте установку кондиціонера прямо зараз! Ми чекаємо вашого дзвінка: 063-464-60-17, 096-063-89-89, 095-566-25-67


Зверніть увагу, купуючи кондиціонери на нашому сайті ви отримаєте:

  • Безкоштовну доставку.
  • Знижку на монтаж, можливо, аж до безкоштовної установки. За подробицями звертайтеся, будь ласка, до наших менеджерів-консультантів за телефонами (095) 566-25-67, (096) 063-89-89, (063) 464-60-17.
  • Якісну установку в зручний для вас час.
  • Гарантію на монтаж.


Роботи проводимо згідно з усіма технічними вимогами по установці кондиціонерів.


Працюємо чисто. Без пилу

За вашим бажанням при установці кондиціонера ми використовуємо пилосос. Вам не доведеться після монтажу робити тяжке прибирання, щоб очистити кімнату від пилу. При свердлінні, штробленні ми підключаємо до інструменту потужний будівельний пилосос, який не дасть пилу у великій кількості осісти в приміщенні.


В зручний для Вас час

Ми пунктуальні та якісно виконаємо свою роботу в заздалегідь обумовлений з Вами час. Ми працюємо кожен день, крім неділі, з 8 до 19 годин.


З якісними матеріалами

Прекрасно розуміємо наскільки важливо застосовувати відповідні матеріали до обладнання. Для установки кондиціонерів ми використовуємо виключно високоякісні мідні труби виробництва компаній FOMA (Італія) або Halcor (Греція). Ми багато разів переконувалися в надійності цих труб. За роки роботи вони завжди були на висоті. Їх легко гнути, паяти, неодноразово вальцювати. Виготовлені за сучасною технологією, труби мають високу (99,9%) ступінь очищення, що робить їх стійкими до перепадів температур при взаємодії з фреонами. Щоб зберегти чистоту всередині труби, в її кінці вставлені спеціальні заглушки. До вашого обладнання підключаються абсолютно чисті труби без води, пилу, комах та інших забруднень.


 

Для захисту трубопроводів з холодоагентом від втрати тепла та конденсації вологи ми застосовуємо теплоізоляцію Олігопен (Україна). Еластичний полімерний спінений тепло-звукоізоляційний матеріал. Довговічний, міцний, стійкий до мастил, агресивних середовищ, нафтопродуктів, зручний в монтажі.


 

Професійними інструментами

Ми працюємо виключно професійними інструментами, в якості та продуктивності яких ми абсолютно впевнені.


Наші ціни на установку кондиціонерів: